Pre-loader

دانالیتیکس سرویس ماهانه هوش تجاری BIaaS

با نظارت 360 درجه‌ای بر کسب و کارت، تصمیم‌های با کیفیت را در زمانی کوتاه بگیر و به وسیله‌ی سنجش کسب و کارت با مدرن‌ترین شاخص‌های عملکردی، مدرن مدیریت کن.

هر ماه با به‌روزرسانی دائمی، گزارش‌ها و داشبوردها، شاخص‌های عملکردی و امکانات جدید بسیاری به دانالیتیکس اضافه می‌شود

سرویس ماهانه‌ی هوش تجاری دانالیتیکس BIaaS با استفاده از چرخه‌ی بی‌نهایت IBM طراحی شده است

پس فرایندهای پیچیده، پرهزینه و ناکارآمد هوش تجاری (BI) سنتی را فراموش کن؛ سادگی را تجربه کن.

کاهش هزینه‌ها

دانالیتیکس با حذف هزینه‌های زیادی مانند سخت‌افزار، نرم‌افزار و نیروی انسانی هزینه‌های شما را به مقدار چشم‌گیری کاهش می‌دهد.


چابکی

مشترکین دانالیتیکس با برون سپاری BI در بعد سخت‌افزار، نرم‌افزار و نیروی انسانی کسب و کار خود را متمرکز و چابک می‌کنند.


آنالیتیکس ابری

اطلاعات و گزارشات کسب و کار شما در سرورهای ابری حفاظت می‌شود و دیگر در خطر زلزله، سرقت، آتش سوزی و خرابی سخت افزار نیست. با استفاده از این فناوری قدرت پردازشی و ذخیره‌سازی نامحدودی را در اخیتار بگیرید.


سرعت بالا

با دانالیتیکس شما فقط در چند ثانیه به تعداد بسیار زیادی از تحلیل‌ها و گزارش‌ها دسترسی خواهید داشت و شاخص‌های کلیدی کسب و کارتان در کم‌ترین زمان در اختیارتان خواهد بود.


هر جا، هر زمان

در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکانی که هستید، تحلیل‌ها و داشبوردها تنها با اتصال به اینترنت در دسترستان است و به راحتی می‌توانید از آخرین وضعیت کسب و کارتان اطلاع داشته باشید.


بهترین راهکار

دانالیتیکس تجربه‌های مدیران موفق سازمان‌های بزرگ را به شما می‌دهد و جدیدترین دیدگاه‌های جهانی حوزه‌ی کسب و کار در قالب انواع داشبورد در اختیار مشترکین قرار دارد.


مدرن‌ترین تحلیل‌ها

به‌روز رسانی دوره ای دانش، جدیدترین متد های تحلیل و بروزترین شاخص‌های عملکردی(KPI) در دانالیتیکس قرار داده شده است تا مانند قویترین مدیران؛ جهانی فکر کنید.


منابع چندگانه

نگران تعداد زیاد منابعی که داده‌های شما در آن‌ها ذخیره شده اند نباشید. در دانالیتیکس این امکان را دارید که به سادگی داده‌هایتان را در یک فضای ابری اختصاصی خود جمع آوری و یکپارچه کنید.


کاملا خودکار

تمام فرایندهایی که در دانالیتکیس اجرا می‌شوند، کاملا به صورت خودکار انجام می‌شود. بدون نیاز به نوشتن کد و دانش فنی و با سرعتی بالا.


همیشه در لحظه‌

دانالیتیکس با ویژگی API و محاسبات آنی، این امکان را فراهم می‌کند که شاخص‌های کسب و کار شما در لحظه محاسبه شوند و در لحظه اقدام کنید.


امنیت بالا

دانالیتکیس این تضمین را میدهد که داده های مشتریان به صورت ایمن نگهداری شده و امنیت آن حفظ می شود.


مدیریت مشتریان

دانالیتیکس با امکانات بسیار و با استفاده ویژگی‌هایی مانند دسته‌بندی مشتری‌ها از طریق RFM(L) و زیر نظر گرفتن رفتار و وضعیت آن‌ها مدیریت مشتری‌ها را آسان کرده است.