Pre-loader

BIAAS چیست؟

BIAAS چیست؟

BI (هوش تجاری) مجموعه ای از فرایندها و فناوری هایی است که داده های خام را به اطلاعات معنی دار تبدیل می کنند تا موجب اقدامات سودآور کسب و کار شما شود.
با استفاده از داده های تاریخی به شما کمک میکند تا تصمیم گیری های کسب و کار خود را به جای حدس و گمان، مبتنی بر واقعیت بگیرید.

در فرایند پیاده سازی هوش تجاری، می بایست اطلاعات کسب و کار در سطوح مختلف جمع آوری شده،‌ سپس اطلاعات با هوش مصنوعی تحلیل و پس از آن در قالب مجموعه ای از گزارش ها و داشبورد های مدیریتی به مدیران یک کسب و کار ارائه می‌شود. مدیران با استفاده از این داشبورد ها درکی عمیق و گسترده از بیزینس خود کسب میکنند که منجر به اتخاذ تصمیماتی خردمندانه می‌شود. در واقع، هدف اصلی هوش تجاری این است که مدیران را در گرفتن تصمیمات مدیریتی با کیفیت یاری کند.

اما از دیدگاه فنی، استقرار هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده های بزرگ میتواند بسیار پیچیده، پر هزینه و زمان گیر باشد. در بسیاری از موارد، این رویکرد که تمام نیاز های فنی یک شرکت را خود کارمندان آن شرکت انجام دهند بهترین گزینه برای شرکتها نیست، برون سپاری همواره گزینه ایست که باید توسط مدیران شایسته بررسی شود. تا در صورت صرف مالی و زمانی، برون سپاری انجام شود.

دانالیتیکس هوش تجاری را در قالب نرم افزار با اشتراک ماهانه ارایه میدهد که باعث می شود هزینه ها شما برای راه اندازی سرویس هوش تجاری در شرکتتان به صورت چشمگیری کاهش پیدا کند. همچنین در صورت وجود نیرو متخصص، دانالیتیکس باعث می شود نیرو متخصص شما با تمرکز بیشتری بر روی استخراج دانش از دیتا های شما وقت بگذارد و وقت خود به بهترین نحو ممکن استفاده کند.

همکاری با دانالیتیکس رو همین حالا شروع کنید تا در مسیر رشد با ما همراه باشید.