Pre-loader

درباره دانالیتیکس

سرویس اشتراکی هوش تجاری

دانالیتیکس، اولین محصول هوش تجاری به صورت سرویس ماهانه BIaaS در ایران است.

ما با قوی‌تر کردن دوستان‌مان، دوستی‌هایمان را قوی‌تر می‌کنیم.

محصول دانالیتیکس حاصل تجربه‌ی چندین ساله‌ی تحلیلگران، مهندسین و دانشمندان داده‌ی تیم دانالیتیکس در شرکت‌های بزرگ است.
دانالیتیکس، هوش تجاری و زیرساخت آن را در قالب اشتراک ماهانه BIaaS به کسب و کارهای کوچک ارائه می‌کند. باور داریم با دانالیتیکس گامی موثر برای موفقیت
روز افزون به وسیله‌ی مدیریت مدرن برداشته‌ایم.


ابزارهای مدیریتی با کیفیت حق همه‌ی مدیران است.

دانالیتیکس با رویکرد «نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS)» و تبدیل آن به «هوش تجاری به عنوان یک سرویس (BIaaS)»، بر پایه‌ی رایانش ابری به شما
قدرت می‌دهد که در لحظه اقدام کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

چرا دانالیتیکس؟

محصول دانالیتیکس یک BIaaS است؛ ابزاری با ارزش خرید بسیار بالا که در قالب اشتراک ماهانه ارائه می‌شود. دانالیتیکس باور دارد ابزار با کیفیت، حق تمام مدیران کسب و کارها با هر اندازه‌ای است. یک سرویس BI کم و بیش 100 میلیون تومان هزینه‌ی سالیانه دارد. این هزینه برای بسیاری از کسب و کارها قابل پرداخت نیست. بازار هدف دانالیتیکس همین کسب و کارها است. امروز توانسته‌ایم با توزیع هزینه‌های نیروی انسانی متخصص، سخت‌افزار و نرم‌افزار، BI را با کیفیتی بی‌نظیر ارائه کنیم. دانالیتیکس با بهره‌گیری از تجارب تیم تخصصی دانالیتیکس شامل دانشمند داده، مهندس داده، تحلیلگر کسب و کار، توسعه دهنده‌ی نرم‌افزار، طراح رابط کاربری، متخصص آمار و ریاضی تولید شده است.
در فرهنگ سازمانی دانالیتیکس مشتریان، شرکا و همکاران ما، همگی دوستان ما هستند و ما ایستاده‌ایم تا با قوی‌تر کردن دوستان‌مان، دوستی‌هایمان را قوی‌تر کنیم. بنابراین دانالیتیکس همیشه در حال توسعه و افزایش قابلیت‌های عملکردی خود است و به‌روزرسانی حق کاربران ماست و هیچ هزینه‌ای ندارد.

BIaaS چیست؟

این کلمه مخفف عبارت Business Intelligence As A Service و به معنای ارائه‌ی هوش تجاری در قالب اشتراک ماهانه است . aaSها در صنعت نرم‌افزار زمانی گسترش پیدا کردند که سازمان‌ها متقاعد شدند در بسیاری از موارد خرید تجهیزات، استخدام نیرو و ساخت نرم‌افزار به صرفه و علمی نیست؛ در نتیجه کسب و کار را از تمرکز و چابکی خارج می‌کند. در BIaaS خدمات هوش تجاری در قالب یک سیستم زیرساخت نرم‌افزاری و سخت‌افزاری با پرداخت هزینه‌ی اشتراک ماهانه در اختیار مشتری قرار می‌گیرد. در روش سنتی ابتدا سازمان می‌بایست نیروهای متخصص برای تشکیل تیم BI استخدام کند و سپس زیرساخت سخت‌افزار و نرم‌افزار مورد نیاز آن‌ها را تامین کند. به علت نیاز به گستره‌ای از تخصص‌های متفاوت برای داشتن یک سیستم BI با کیفیت، بسیاری از سازمان‌ها در این حوزه موفق به تشکیل تیم ارزش آفرین نمی‌شوند. واضح است که در روش سنتی زمان، هزینه و ریسک بالایی برای یک سرویس به سازمان تحمیل می‌شود. BIaaS باعث می‌شود کسب و کارها چابک‌تر و موثرتر با ریسک کم و هزینه‌ی بسیار پایین فعالیت کنند. از همه مهم‌تر، گستره‌ی بزرگ متخصصین در شرکت تخصصی دانالیتیکس کمک می‌کند که محصول نهایی بسیار با کیفیت‌تر از نمونه‌های ساخته شده در کسب و کارها باشد.

ما با قوی‌تر کردن دوستان‌مان، دوستی‌هایمان را قوی‌تر می‌کنیم.

با تکمیل فرم زیر کارشناسان ما در کوتاه‌ترین زمان با شما تماس می‌گیرند.